Reisimine

Egiptusesse saab hakata reisima ka suvisel ajal

Uus reisikorraldaja võimaldab Egiptusereise teha suvel ning pakub suuremat hotellivalikut.Foto: Canva

“Join UP! Baltic” on esimene reisikorraldaja Eestis, kes alates maist hakkab pakkuma reise Egiptusesse ka suvel: Tallinnast Sharm El Sheikhi. 

Kõik reisikorraldaja reisilennud teostab oma lennufirma – “SkyUp Airlines”. Reisikorraldaja lennufirma üks lennukitest baseerub Tallinnas. 

Reisid Tallinnast Egiptusesse, Sharm el Sheikhi hakkavad saadaval olema kord nädalas, alates maikuust suve lõpuni. Join UP!™ kaubamärk on suviseid lende Egiptusesse teinud alates 2014. aastast.

„Egiptuse ilm ei erine kuigi palju Türgi ilmast, mis on Baltikumi turgude jaoks number üks. Egiptuses on palav, kuid kuiv, seega on mõnus ka suvekuudel ja mis oluline – Egiptus pakub hea hinna-kvaliteedisuhet,” räägib Sabina Saikovskaja ning lisab, et suvine Egpitus võiks saada Baltikumis üheks populaarsemaks sihtkohaks.

“Join UP! Baltic” töötab Ukraina suurima reisikorraldaja Join UP!™ kaubamärgi all, omades 12-aastast turismikogemust. Ettevõte toob oma turgudelt Egiptusesse rohkem kui 500 000 turisti aastas. Ettevõte toob turule ka senisest suurema valiku hotelle.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.