Reisimine

Esmakordselt on Linnateatri piletitele selle nädala lõpuni pakkumine, mis ajab suu vett jooksma

Inimestel on võimalik nüüd taskukohase hinnaga näha etendusi, mis varem on ehk välja müüdud olnud.Foto: Siim Vahur

Linnateatri ajaloos esmakordselt on võimalik “Vaimutoit” pakkumise raames kõigile etendustele osta pileteid vaid 18 euroga. Piletite pakkumine algas 5. septembril ning kestab 11. septembrini.

“Linnateatri piletipakkumine “Vaimutoit” on meiepoolne pingutus, et tõusvate toiduhindade juures oleks inimestel võimalik ka vaimutoitu endale lubada. Meil on tugev usk kultuuri kandvasse rolli ühiskonnas: et just kultuur suudab meid pingelistel ja väljakutsuvatel aegadel ühendada,” räägib Linnateatri turundus- ja kommunikatsioonijuht Kadi Sink Geeniusele.

Linnateater võimaldab vaimutoitu väga hea hinnaga.

Sink ütleb, et kuigi kunagi varem nad ei ole piletipakkumisi korraldanud, on siiani see väga hästi vastu võetud. Kuna nende ajutine kodu asub Salme Kultuurikeskuses, kus on saalis rohkem istekohti, on neil ka võimalus pakkuda etendustele rohkem pileteid kui varem. Linnateater on tuntud olnud oma väljamüüdud saalide poolest ja piletid on müüki jõudes ära ostetud väga kiirelt.

“See avab hea võimaluse inimestele näha Linnateatri tükke, mis varem vaatamata jäänud,” lisab Sink. Etenduspaigana on endiselt käigus Lai 47 asuv omanäoline Hobuveski. Hetke plaanide järgi peaks uuenenud Linnateatri kompleks uksed avama 2024. aastal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.