Tarbija

Juhend: Aliexpressist pakiautomaati tellimine on varasemast veelgi lihtsamaks tehtud

Hiinast pakiautomaati tarne on tehtud varasemast veelgi lihtsamaks.Foto: Scanpix

Omniva koostöös Aliexpressiga on saanud valmis uuenduse, mis võimaldab Aliexpressi keskkonnas valida ise järele tulemise võimalusega Omniva pakiautomaatide vahel. Selliselt tellitud pakk on automaatselt ka deklareeritud.

Uue võimaluse kasutamiseks peab klient omama registreeritud kontot. Peale kauba korvi asetamist tuleb minna vormistamise lehele, kus kohaletoimetamise viisiks peab valima “self pick-up”, ehk ise järeletulemise variant. Automaatselt on seal saatmine “Aliexpress standard shipping”, ehk Aliexpressi standartne saatmisviis.

Allikas: Omniva

Seejärel vali kaardilt endale sobiv pakiautomaat ning kinnitage pakiautomaadi asukoht ja vormistage ost.

Allikas: Omniva

Kuna Aliexpressi platvormil on müüjaid miljoniringis, peab arvestama, et mõned müüjad ei ole veel jõudnud veel ise järele tulemise võimalust saatmismeetodina lisada, kuid seda teevad järjest rohkemad müüjad.

Pakiautomaati tarne on võimalik olnud juba 2018. aastast, kuid siis pidi klient enda saaja aadressiks panema pakiautomaadi aadressi, mis oli nüüdsest võimalusest palju keerukam ära seadistada.

Lisaküsimuste korral saab pöörduda Omniva klienditeeninduse poole ning helistada numbril 661 6616 või kirjutada emailil info@omniva.ee. Juhendmaterjal on kättesaadav SIIT ning juhend on üleval paki saatmise alalehel https://www.omniva.ee/era/pakk ja abiinfo alalehel https://www.omniva.ee/abi/erakliendile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.