Uudis

Äge puhkuseidee: nädalavahetusel suusaekspressiga Haanjasse suusatama

Esmakordne koostöö Lux Expressiga viib Tallinna ja Tartu inimesed otse suusarajale.Foto Canva

Lux Express ja SA Haanjamaa Sport toovad alates 17. detsembrist liinile Tallinna-Tartu-Haanja nädalavahetuse suusaekspressi. Selle kontseptsiooniga saavad inimesed päevaks minna suusatama ja suunduda tagasi koju või jääda kohapeale lausa nädalavahetuseks.

Lux Expressi tegevjuht Ingmar Roos näeb koostöös võimalust proovida Eestis esimest niinimetatud suusaekspressi kontsepti, mis viib kahe suurema linna elanikud otse suusakeskusesse.

“Tallinna ja Tartu elanikel avaneb unikaalne võimalus astuda otse liinibussist suusarajale, mis on meile teadaolevalt Eestis esmakordne,” ütles Roos pressiteates ja lisas, et Lux Express otsib jätkuvalt võimalusi liinivõrgu laiendamiseks ja oma reisijatele uute sihtkohtade pakkumiseks.

Minna saab juba sel reedel

Haanja puhke- ja spordikeskuse juhi Anti Saarepuu sõnul on alates novembrist nähtud kõvasti vaeva tipptasemel murdmaa suusaradade ettevalmistusega ning tänu Lux Expressi ning kõigi seotud ametkondade kiirele tegutsemisele ollakse valmis Tallinna-Tartu-Haanja suusaekspressi avamiseks ja suusasõprade teenindamiseks alates sellest reedest.

Uue liini tarbeks pannakse püsti uus bussipeatus suusakeskuse parklas. Reedeti ja pühapäeviti väljuvad Tallinna-Tartu-Haanja suusabussid mõlemas suunas kahel korral, laupäeviti saab Tallinnast ja Tartust suusakeskusesse ja tagasi ühel korral. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.