Uudis

Amazon võimaldab kaupmeestel müümata kauba edaspidi annetada

Foto: Pascal Rossignol/Scanpix

Amazon tahab, et nende laoteenust kasutavad e-kaupmehed ei viskaks ülejäävat kaupa lihtsalt minema, vaid leiaksid sellele parema kasutuse – annetaksid selle abivajajatele.

Amazon kavatseb peagi käivitada FBA Donations nimelise võimaluse esialgu kaupmeestele, kes oma kaupu internetihiiu USA ja Ühendkuningriigi ladudes hoiustavad.

FBA Donations peaks käivituma 1. septembril ning selle kasutamine saab olema vaikesäte kõigile USA või UK ladude kaudu tegutsevatele FBA-kaupmeestele, kes soovivad enda müümata jäänud või muidu soovimatust kaubast vabaneda. Kui müüjad soovivad, saavad nad võimaluse kasutamata jätta.

Annetused jagatakse Good360 võrgustiku kaudu laiali USA mittetulundusühingutele ning Ühendkuningriigi heategevusorganisatsioonidele nagu Newlife, Päästearmee ja Barnardo’s.

Viimasel ajal on meedias ilmunud hulk artikleid selle kohta, kuidas Amazon soovimatuid laovarusid hävitab – näiteks Prantsusmaal hävitati mullu üle 3 miljoni toote, märgib CNBC.

CNBC-ga vestelnud kaupmehed ütlesid, et uus võimalus teeb soovimatute laovarude annetamise odavamaks. Praegu maksab varude tagastamine müüjale 50 dollarisenti, käitlemise tellimine aga vaid 15 senti.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.