Uudis

Arvustus: IKEA soodusklubi lubatud vägevad pakkumised valmistasid ränga pettumuse

Ikea.Foto: Reuters/Scanpix

Tänasest on Eestis avatud IKEA e-pood ja väljastuspunkt, mis paneb punkti pikale ootamisele, mil Rootsi mööblihiid lõpuks siia jõuab.

IKEA pakub ostlejatele võimalust ka IKEA Family soodusklubiga liitumiseks, mis annab erisoodustusi, ostetud toodetele tasuta kindlustuse ja võimaluse osaleda tasuta loosimisetes. Kõlab magusalt.

Reaalsus oli aga vähe kurvem. Esiteks tekivad probleemid juba soodusklubisse registreerimisel. Meili teel registreerudes ei tule kirjakasti lubatud kinnitusmeili ja niisiis jääbki liikmeks saamata. Proovisin mitme erineva meiliga ja lisaks katsusid seda teha ka teised kolleegid ja tuttavad. Ei tööta.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Vaatame siis lihtsalt, mida soodusklubi pakub. Sirvisin läbi tootekataloogist ligi tuhandeid ja leidsin vaid ühe toote, mis on Family klubi liikmetele alla hinnatud. Selleks on madrats, mille saab 189 euro asemel 149 euroga. Ehk jäi mõni silma vahele, kuid üldine joon paistab olevat selline, et pakkumisi on ikkagi väga vähe.

Täiendatud 30.08: IKEA annab teada, et pakkumisi näeb siit lehelt. Kokku on augustikuus 20 eripakkumist.

Teistes riikides pakub Family kaart ka sünnipäeval 15 eurost kinkekaarti ja tasuta lõunat IKEA kaupluses. kuid kuna Eestis on vaid väljastuspunkt, siis pole siin tasuta söögiks lootust. Samuti saavad mõnes välisriigis IKEA Family klubi liikmed poes tasuta kohvi.

Positiivse küljena võib välja tuua, et IKEA Family klubiga liitumine on tasuta. Marjaks võib ära kuluda ka tootekindlustus, mis korvab 90 päeva jooksul tekkinud juhuslikult kahjud.

Eks tulevik näitab, mida IKEA soodusklubi oma liikmetele toob. Kui IKEA Eestisse suurema poe ehitab, siis ehk on lootust ka suuremateks hüvedeks.

Täiendatud kl 16:12: soodusklubi liikmeks saamine õnnestus.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.