Uudis

Asi ametlik: Reset läheb pankrotti, probleemides süüdistavad nad avalikkuse survet

Veebipood.Foto: Shutterstock

Eile poe kinni pannud ja netist jäljetult kadunud Reset.ee andis ametlikult teada, et lõpetab äri ning alustab pankrotimenetlust.

“Seoses avalikkuse negatiivse tähelepanu ja survega kaotas Reset Eesti OÜ viimasel ajal palju kliente ja koostööpartnereid, mistõttu on kohustuste nõuetekohane täitmine muutunud edaspidi võimatuks,” teatas juba eelmisest aastast tarbijakaitse mustas nimekirjas olnud veebipood.

Firma teatel on nad otsinud erinevaid lahendusi, kuid tarbijakaitse on esitanud hoiatuse, et veebileht www.reset.ee tehakse kolmandatele isikutele mittekättesaadavaks, kui firma ei ole suutnud 14.02 seisuga kõiki oma kohustusi ja nõudeid klientide ees täita.

“Eeltoodud põhjustel ei võta Reset Eesti OÜ enam vastu klientide tellimusi ning oleme otsustanud taotleda pankrotimenetluse alustamist,” teatas veebipood.

Mida teha, kui oled rahast ja kaubast ilma?

Kui Reset Eesti OÜ pankrotiavalduse esitab, siis on tarbijatel võimalus esitada oma nõue pankrotimenetluse raames, selgitas tarbijakaitse ja tehnilise järelvalve ameti pressiesindaja Anne-Mai Helemäe täna Geeniusele.

Selleks tuleks jälgida veebilehte www.ametlikudteadaanded.ee ning vaadata, kas Reset Eesti OÜ on pankrotiavalduse esitanud. “Pankrotimenetluse algatamise teates on kirjas pankrotiavalduse läbivaatamise aeg ja koht. Hiljem avaldatakse samal veebilehel pankrotihalduri kontaktid, kellele saavad võlausaldajad oma nõuetest teada anda,” ütles ta.

On ka neid, kes tasusid või veel tasuvad kauba eest järelmaksuga. Mida siis peale hakata, saab lugeda siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.