Uudis

Avamine üha lähemal: IKEA otsib Tallinna saaliteenindajaid

IKEA logo.Scanpix

Rootsi IKEA plaanib juba sel sügisel avada Tallinnas Peterburi teel kaupade väljastuspunkti ning töötab selle nimel aktiivselt – praegu palkab firma saaliteenindajaid.

IKEA saaliteenindajaks saab kandideerida kuni 18. augustini. Tööülesannete hulka kuuluvad näiteks klientide abistamine väljastuspuntkis, teenindamine kassas, toodetele siltide panemine ja pikendamine ja puhtuse tagamine väljastuspunktis.

Palka firma töökuulutuses välja ei too, ent lubab põnevat töökogemust, ühtehoidvad meeskonda, võimalust ühes ettevõttega areneda ning paindlikku tööaega, seejuures ka osalise koormusega tööd.

IKEA on teada andnud, et palkab Eestis kokku 40 töötajat.

Rootsi kodusisustushiid teatas aprilli algul, et avab sel sügisel Eestis e-poe ning rajab Tallinna väljastuspunkti koos näidistesaaliga. Ühtlasi saab Eestist esimene riik, kuhu IKEA siseneb esmalt digitaalselt ja avab enne füüsilise poe olemasolu e-poe, teatas firma toona.

IKEA väljastuspunkt koos näidistesaaliga rajatakse Tallinnasse aadressile Peterburi tee 66. Hoone koguala on 6000 ruutmeetrit, millest 1500 ruutmeetrit on mõeldud väljapanekusaaliks ja planeerimise alaks.

IKEA on Balti riikides avanud seni kaks poodi, neist ühe Vilniuses ja ühe Riias ning lisaks kaks kauba väljastuspunkti Leedus. Ülemaailmselt tegutseb IKEA 50 riigis, kus on avatud üle 400 poe.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.