Uudis

Barbora avas uued väljastuspunktid Tartus ja Tallinnas

Väljastuspunktide kohad on selgelt tähistatud.Foto: Barbora

Barbora.ee avas sel nädalal kaks uut drive-in punkti Tartu kesklinnas ja Tallinnas Lasnamäel, kasvatades oma väljastuspunktide arvu neljale. 

“Mullusuvine kogemus näitas, et just suveperioodil nõudlus drive-in teenuse järele kasvab, kuna inimesed on liikuvamad ning soovivad üha enam traditsioonilise kullerteenuse kõrval ka paindlikku kaasaostuteenust,” lausus Barbora.ee tegevjuht Kirke Pentikäinen. 

“Seetõttu laiendasime oma väljastuspunktide arvu ja lõime täiendavad kaasaostuvõimalused ka Tartu Zeppelini keskuse ja Tallinna Smuuli tänava Maxima kaupluste kõrvale.” 

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

“Saabunud on soojad ilmad ja kohe-kohe algavad ka suvepuhkused ning see kajastub juba ka tellimustes – tavatellimustega võrreldes annavad drive-in punktide tellimustel mitmesugused hooajakaubad rohkem tooni,” märkis Pentikäinen. 

Drive-in punkti saab tellimusele järele minna kolme tunni jooksul. Punktid on eraldi värvituna markeeritud Tallinnas Ehitajate tee, Linnamäe tee ja Smuuli tee ning Tartu Zeppelini keskuse kaupluste juures. 

Barbora ostud komplekteeritakse ainult paberist poekottidesse ning kõik ostud antakse üle kontaktivabalt. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.