Uudis

Barbora laiendas kojukandeteenuse ala Harjumaal ja Tartu ümbruses

Barbora

Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora laiendas sellel nädalal kojukandeteenuse ala ja lisas Harjumaal teeninduspiirkonda Keila-Joa ja Türisalu suvituspiirkonna ning Saku taga asuvad elamupiirkonnad, Tartu maakonnas on kojutellimise võimalus kõrvuti Tartu lähiümbrusega ka Nõos ja Luunjas.

“Oleme sel kevadel Barbora kojutarnevõimekust märkimisväärselt kasvatanud – seda ennekõike Eesti suuruselt teise linna Tartu lisandumise näol aprilli alguses, millele lisandusid nüüd kokku ligi 3700 majapidamisega piirkonnad Harju- ja Tartumaal ,” ütles Barbora tegevjuht Kirke Pentikäinen pressiteate vahendusel.

Harjumaal Saku vallas laiendas Barbora kojukandeteenust Kasemetsa ja Metsanurme küladesse ning nende ümbrusesse ning kojuvedu toimub seal igapäevaselt. Nõos ning Keila-Joal ja Türisalu piirkonnas toimub kojukanne kahel korral nädalas – teisipäeviti ja laupäeviti.

“Keila-Joa ja Türisalu piirkonna võtmes ootame just suvel suurenevat nõudlust, kuna paljudel pealinlastel on seal suvekodud-suvilad,” märkis Pentikäinen, lisades, et samas üritab Barbora oma teeninduspiirkondade laiendamisel katta Tallinna ja Tartu ümbruse tihedama asustusega piirkonnad ja asulad.

Barbora kojuveoteenusel on minimaalne ostukorvi summa 20 eurot. Samuti lisandub komplekteerimise maksumus. Kõik Barbora tarned on ettevõtte kinnitusel kontaktivabad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.