Uudis

Bauhaus võttis esimesena Eestis kasutusele uue e-poe makselahenduse

Bauhausi ehituskaubamaja e-poodi on lisandunud uus makselahendus, mis võimaldab eraklientidel osta edaspidi kaupu „osta nüüd, maksa hiljem“ põhimõttel. Tegemist on uue krediidilimiidil põhineva makselahendusega, mida seni veel Eestis rakendatud ei ole. Makselahendust ja krediiditeenust pakutakse koostöös Svea Finance’ga.

Bauhaus Eesti E-poe juht Kudres Lääts tõdes, et lähtudes tihedast konkurentsist ehituskaubamajade turul, oli vajadus täiendava makselahenduse järele olemas juba pikemat aega. „Kuna Bauhaus erineb teistest ehituskaubamajadest peamiselt seetõttu, et pakub oma klientidele kindla valdkonna tooteid ja teenuseid ning hoiab fookuse just ehitus-, sisustus- ja aiakaubakategooriatel, siis otsisime võimalust, et muuta oma lojaalsete klientide ostude sooritamise protsess veelgi mugavamaks. Seda aga tüüpiline järelmaks ei võimaldanud,“ põhjendas Lääts võimalike makselahenduste valikul just ostukonto eelistamist.

Kui seni oli võimalik Bauhausi e-poest tooteid soetada vaid nende eest kohe makstes, siis nüüd on muutunud eraklientidele ostude sooritamine oluliselt lihtsamaks, kiiremaks ja mugavamaks. Eratarbija otsustab ise, millal ja kui palju kasutatud krediidilimiiti tagasi maksab. Ühtlasi annab ostukonto kasutamine BAUHAUSi püsitarbijale pidevaid eeliseid erinevate kampaaniate ja soodustuste näol.

Ostukonto makseteenuse pakkuja Svea Finance ASi tegevjuht Eric Puulmann põhjendas uue lahenduse turule toomist kui seni ärakasutamata võimalust kiirelt kasvaval e-poodlemise ajastul. „Kuna e-poodidest sooritatud ostude arv ja müügimaht kasvab kiiresti, siis toob see paratamatult kaasa tarbija kõrgemad ootused ostuprotsessi kiiruse ja lihtsuse ning makseviiside paindlikkuse ja mitmekesisuse osas. Seepärast lähenesime sellele väljakutsele süsteemselt, kuulates ära nii tarbijate kui ka kaupmeeste ootused ning leidsime võimaluse, kuidas muuta e-poodides tarbija ostuprotsess mugavamaks ning ühtlasi töötasime välja spetsiaalse lahenduse e-kaupmeestele, mis kasvatab nende jaoks püsitarbijate hulka, kes ikka ja jälle nende e-poodi ostlemiseks tagasi pöörduvad.“

Puulmanni sõnul ei ole arendustööd antud makselahenduse osas veel lõppenud, vaid teenuse täiustamisega tegeldakse järjepidevalt edasi, et vastata makselahenduse kasutusmugavuse ja funktsionaalsuse osas tarbijate ning kaupmeeste muutuvatele ootustele.

Ostukonto on uudne makselahendus, mis võimaldab eratarbijal soetada kaupu e-poest siis, kui soov tekib, ning tasuda nende eest hiljem. Ostukonto avamisel sõlmitakse ühekordne krediidileping, mis kehtib eraisiku 75. eluaastani.

Ostukonto avajale ja krediidilepingu sõlmijale rakendatakse tavapäraseid krediiditaotleja nõudeid. Ostukonto on korduvkasutatav, sel puudub lepingutasu ning esimesed 30 päeva saab teenust proovida täiendavate teenustasudeta. Erinevalt järelmaksust arvestatakse ostukonto puhul intressi vaid kasutatud krediidilimiidilt, kasutatud ostusumma tagasi maksmisel puudub kindel ajagraafik ning leping on väga pikaajaline.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.