Uudis

Bolt hakkab Omniva pakke koju vedama, esialgu pilootprojektina

Bolthakkab Omniva pakke koju vedama.Foto: Shutterstock

Omniva ja Bolt alustasid pilootprojektiga, et testida postkontori pakkide kojuvedu sõidujagamisplatvormi kullerite abil.

Pilootprojekt kestab kaks nädalat, mille jooksul toimetab Bolt pakke koju Tallinna Nurmenuku ja Majaka pakiväljastuspunktist.  

Omniva juhatuse liikme ja pakiäri juhi Andre Veskimeistri sõnul otsib ettevõte erinevaid võimalusi, kuidas eriolukorras klientide võimalusi paki kättetoimetamisel laiendada.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

“Katsetame koostöös Boltiga lahendust, kus klient saab talle pakiväljastuspunkti saabunud paki tellida Bolti teenusega koju,” ütles Veskimeister. “Ühtlasi loodame piloodist saada ka kogemuse, kuidas võiks traditsiooniline pakivedu toimida koostöös kaasaegse sõidujagamisplatvormiga.”

Kuidas see toimib?

Kui kliendi pakk on Boltiga kojutellimiseks sobiv, saadab Omniva selle kohta täiendava SMSi. Sõnumis olev link viib kliendi spetsiaalsele Bolti veebilehele, kus on võimalik paki kojutellimus vormistada, kusjuures ühte tellimusse võib lisada ka mitu postkontoris olevat pakki.

Pärast tellimuse kinnitamist saadab Bolt kliendile lingi, mille kaudu saab paki liikumist ja eeldatavat saabumisaega jälgida läbi kaardirakenduse.

Koostöö Boltiga võimaldab kliendil tavapärasest kaugemal asuvast postiasutusest pakk hõlpsasti koduukseni tellida. Pilootprojekti ajal pakutakse kojutellimise võimalust kõige suurema pakikoormusega postiasutustes – Nurmenuku postkontoris ja Majaka pakiväljastuspunktis.

Bolti teenust pakutakse kliendile saadetise SMS-is juhul, kui saadetise väljastamine ei nõua täiendavaid tegevusi nagu näiteks impordi- või muude maksude tasumine või dokumendi täitmine või tagastamine jne.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.