Uudis

Bolt (Taxify) kinnitab: alustame täna tegevust Peterburis

Bolti auto.Foto: REUTERS / Ints Kalnins / Scanpix

Bolt (endine Taxify) alustab täna tegevust Venemaal, käivitades esimesena teenuse viie miljoni elanikuga Peterburis, teatas ettevõte.

Bolti Kesk-ja Ida-Euroopa ärijuht Jevgeni Beloussovi sõnul on Venemaa sõidujagamisturg kiirelt kasvamas.

“Bolti käivitamine Peterburis laiendab valikut nii sõitjate kui juhtide jaoks ning muudab teenuse kättesaadavamaks ja usaldusväärsemaks. Teeme hea meelega koostööd Venemaa linnadega, et lahendada kohalikke transpordiprobleeme ning usun, et suudame Venemaa turul pakkuda sama kvaliteeti nagu rohkem kui kuuekümnes linnas üle Euroopa,” rääkis ta.

Peterburi on Istanbuli, Moskva ja Londoni järel Euroopa suuruselt neljas linn. Mullu külastas Neevalinna kaheksa miljonit turisti.

Seni on Venemaa turgu domineerinud Yandex Taxi, mis omandas 2018. aasta alguses Uberi sõidujagamisäri Venemaal, Kasahstanis, Valgevenes, Aserbaidžaanis, Gruusias ja Armeenias.

Möödunud nädalal teatas Bolt tegevuse alustamisest Stockholmis. Aprillis käivitati elektriliste tõukerataste renditeenus Madridis. Hiljuti teatati plaanist pakkuda toidu kojuveoteenust Tallinnas, Helsingis ja Johannesburgis.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.