Uudis

Bolti autojuhid saavad tasuta eesti keelt õppida

Bolti auto.Foto: Bolt

Bolt algatas oma sõiduteenust pakkuvatele juhtidele programmi, mis võimaldab neil tasuta eesti keele oskust täiendada. Programm on loodud koostöös Integratsiooni Sihtasutuse ja keeleõppe rakendusega Speakly.

Bolti juhtidel on võimalik eesti keelt omandada nii inglise kui vene keele baasil. Juhid saavad pöörduda Integratsiooni Sihtasutusse nõustamisele, et leida neile sobivaid lahendusi tasuta keeleõppeks, samuti on võimalik keelt õppida individuaalselt Speakly rakenduse abil. Bolt premeerib innukaid keeleõppijaid omalt poolt 200 euroga.

Bolt Eesti reisikvaliteedi eest vastutav Eva Liisa Rikkas ütles, et juhtidelt saadud tagasiside põhjal on huvi keeleõppe vastu üsna suur. “Oleme Eesti ettevõte ja tahame aidata keeleõppest huvitatud juhtidel meie riigikeelt omandada või oma oskused uuele tasemele viia. Anname selleks võimalused, vahendid ning ka väikese boonuse, et motivatsioon püsiks ja huvi poole peal ei kaoks. Keelt õpib siiski kõige paremini läbi praktika ja ka selleks on juhtidel väga head võimalused olemas,” ütles Rikkas.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Integratsiooni Sihtasutuse nõustamisteenuse valdkonnajuht Kätlin Kõverik märkis, et arutelud keeleprogrammi käivitamiseks algasid juba eelmisel aastal. “Oleme koos täpsustanud just juhtidele suunatud vajadusi ning seadnud sihte, et keeleõpe oleks paindlik ja tulemuslik. Sarnast tuge pakume kõikidele organisatsioonidele ja aitame neil leida kõige sobivamaid viise töötajatele eesti keele õppe korraldamiseks,” ütles Kõverik.

Bolti poolt ette nähtud boonusele kvalifitseerumiseks peab juht edukalt läbima A2 taseme keeleeksami ning lõpetama igas kuus kokku lepitud arvu sõite.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.