Uudis

Bolti kullerid toovad nüüd toidupoest kaupa koju, aga palju see maksab?

Bolti toidukuller.Shutterstock

Eriolukorra ajal on toidupoodide kulleriteenused ülipopulaarseks muutunud ja see tähendab, et vabu aegu praegu kauplustest toidu tellimiseks peaaegu et ei olegi. Võimalust kasutasid ära aga erinevad kulleri- ja taksofirmad, kes nüüd ise jaekettidest toidu kohale toovad.

Kui taksofirmadel toimib hinnastamine taksomeetri järgi (ehk siis samamoodi nagu tavapärane taksosõit), siis Bolt Foodi puhul jääb esialgu segaseks, mille alusel kujuneb toidu kojuveo hind.

Küll aga näeb äpist, et toidupoodidest tellimine on valdavalt kallim kui restoranidest tellimine. Näiteks kui T1 Selverist Kristiine kanti tellides peab maksma tellimistasu 8,6 eurot, sama kaubanduskeskuste restoranides tellides aga 6,5 eurot.

Stockmann Delikatessist maksab samale aadressile tellimine 5 eurot, samal ajal on Stockmannis asuvate restoranide tellimistasu 3,06 eurot. Üldiselt näib, et toidupoest tellimise teenustasu on umbes 2 eurot kallim kui restoranist tellides.

Kuidas see hind kujuneb? Kas tuleb arvestada fikseeritud lisatasuga? Bolti pressiesindaja Jaan Lašmanov ei soostunud konkreetset hinnamudelit avaldama, kuid ütles, et toidukaupade kojutellimise ja restoranidest valmistoidu tellimise puhul kujuneb kullerteenuse hind erinevatel alustel.

“Kuna toidukaupade kullerteenus on veel sedavõrd uus, siis me kindlasti jälgime tähelepanelikult selle hinnastamist ning teeme vajadusel korrektuure,” sõnas ta.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.