Uudis

Burger King jõuab õige pea Eestisse, esimesed söögikohad avavad uksed tuleva aasta alguses

Burger Kingi söögikoht Saksamaal.Foto: Scanpix

Tallink Grupp avab esimesed kiirtoiduketi Burger King toidukohad Tallinnas järgmise aasta teise kvartali alguses, esmalt Rocca al Mare ja seejärel Ülemiste ostukeskuses.

Ühtlasi on järgmise aasta jooksul planeeritud järjestikused restoranide avamised ka Läti ja Leedu suurematesse ostukeskustesse, teatas Tallink, mis Baltikumis ülemaailmset kiirtoiduketti esindab.

Tallink Grupi kaldakaubanduse juht Katre Kõvask ütles, et konkurents keskustes ja Eesti kiirtoidumaastikul tihe, kuid Tallink on siiski veendunud, et Burger Kingile on siinsel turul veel ruumi.

Tallink Grupp teatas septembrikuu lõpus, et omandas eksklusiivsed Burger Kingi frantsiisiõigused Baltikumis. Sel sügisel asutas Tallink restoranide opereerimiseks tütarettevõtte OÜ Tallink Fast Food, mis on omakorda registreerinud tütarfirmad Leedus ja Lätis.

Restoranide avamise ja opereerimisega Eestis, Lätis ja Leedus loob ettevõte kolmes Balti riigis kokku ligi 800 uut töökohta. Iga avatud restorani frantsiisilepingu pikkuseks on 20 aastat.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.