Uudis

Coca-Cola Plaza asendab 18 aastat püsti seisnud tavakassad piletiautomaatidega

Tavakassade asemel tulevad piletiautomaadid.Postimees/Scanpix

Forum Cinemas Coca-Cola Plazas alustati oktoobrini kestvate uuendustöödega, mille käigus tekib juurde veel üks LUXE saal, uuenduskuuri läbib teise korruse kinoruum ning uue näo saab kogu kassade ja väravate ala.

Tavakassad on oma asukohas seisnud kino avamispäevast saati 2001. aastast alates ja nüüd tulevad sinna piletiautomaadid.

“Lisaks LUXE saalile on oluliseks muutuseks ka uus sissepääsuala, sest kaotame ära senised kassad ja nende asemele tekivad piletiautomaadid, kust inimesed saavad ise kiirelt ja mugavalt pileteid osta või juba ostetud pileteid väljastada,” selgitas Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner, lisades, et piletiautomaadid iseenesest ei ole midagi väga uut, sest need on Forum Cinemas kinodes olnud kasutusel juba mõnda aega.

„Endiselt saab muidugi pileteid osta ka inimese vahendusel ja seda saab siis teha otse maiustuste poe või kohviku Hot’n’Fresh teenindajate käest,“ märkis Kärner.

“Kõikide uuenduste keskseks mõtteks on suurem mugavus ja sellel eesmärgil jätkame ka LUXE saalide juurde tegemist. Saal number 5 läbib täieliku uuenduse ja astub LUXE saalide perekonda,“ lausus Kärner. „See tähendab, et vahetame kõik tavatoolid välja  recliner toolide vastu.“

Kärner lisas, et varasemaga võrreldes saab uuenduse läbinud saalis olema küll istekohti mõnevõrra vähem ehk 83, kuid senised LUXE saalide külastusnumbrid näitavad, et kliendid eelistavad just suuremat mugavust ja terviklikult meeldivat kinos käimise elamust.

Ehitustöödega on juba hoogsalt alustatud ning need kestavad eeldatavalt oktoobrini.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.