Coop avas juba seitsmenda uue kaupluse sel aastal

Kungla Coop Konsum ValgasFoto: Coop Eesti

Coop avas täna Valgas uue Konsumi, mis on tarbijaühistute jaoks tänavu arvult juba seitsmes. 700-ruutmeetrise müügipinnaga kauplus asub Pika ja Kungla tänava ristmikul, samal ajal suletakse samal ristmikul olnud Selvehall ning Uue tänava Sõpruse kauplus.

Tõrva Tarbijate Ühistu juhi Ilona Osijärve sõnul on poe asukoht väga hea, sest läheduses ei ole suuri kauplusi ning inimesed on harjunud siin käima. “Kahjuks oli vana Selvehall väga kehvas seisus ja ka Sõpruse pood vajas värkendust, mistõttu oli otstarbekas nende asemele ehitada üks ja korralik kauplus,“ ütles ta.

Uus Coopi kauplus pakub kohalikele elanikele senisest palju suuremat valikut kampaaniatooteid, mille osakaal inimeste ostukorvis on viimastel aastatel oluliselt kasvanud.

Lisaks igapäevastele toidu- ja esmatarbekaupadele saab poest osta nüüd kohapeal valminud pirukaid, saiakesi, pitsasid ja kohviTraditsioonilistele kassadele lisaks saab kiiremate ostude tegemiseks kasutada nutikassasid. Äpi olemasolul saab klient ostud registreerida digitaalse kliendikaardiga ning tooteid soovi korral skaneerida isikliku nutitelefoniga.

Uude poehoonesse kolivad lillepood Amaranth ning Südameapteek. Samuti avatakse poes kohaliku toodangu lett, mis hakkab pakkuma käsitööd, meeneid, nipsasjakesi.

Juba seitse uut kauplust

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Rainer Rohtla sõnul on Coop sel aastal avanud juba seitse uut kauplust, võtnud kasutusele äpi ja toonud klientidele personaalsed hinnasoodustused. „Usun, et esimene poolaasta on olnud mitte ainult tegus, vaid ka täis õnnestunud ettevõtmisi. See aga ei tähenda, et hoogu vähemaks võtame, sest järgmisel poolaastal on meil plaanis veel rekonstrueerida üle 10 kaupluse ning avada mitu täiesti uut kauplust,“ lisas Rohtla. „Coopi eesmärk on parandada kodumaise kauba pakkumist igas Eestimaa paigas.“

„Inspireerituna Saaremaast ja Hiiumaast soovisime ka meie pakkuda poes kohalike meistrite toodangut. Pöördusin selle mõttega piirkonna naisettevõtjate poole ja saimegi asja käima, uusi pakkumisi aina saabub ja nende tooted lisanduvad järjest meie riiulitele,“ lisas Osijärv.

Uuele kauplusele on paigaldatud päikesepaneelid ning pood on energiasäästlik tänu LED-valgustusele ja energiaefektiivsetele külmutusseadmetele. „Kaupluse katusel asuv päikesepark on ilusa ilma korral võimeline varustama tervet kauplust,“ täpsustas Osijärv.

Ühes kaupluse avamisega investeeris Coop Tõrva ka kauplust ümbritsevate linnatänavate ja valgustuse uuendamisse ja koos uue hoonega on lisaks kaasaegsele müügisaalile täielikult muutunud ka töötajatele mõeldud lao-, kontori- ja puhkeruumid.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.