Uudis

DPD hakkas 100 uut pakiautomaati paigaldama, kõik saavad paika kevadeks

DPD Eesti pakiautomaat Pärnus.Foto: Shutterstock

Septembrist alustab DPD oma Eesti pakiautomaatide võrgustiku laiendamist 100 uue pakiautomaadi võrra. Paljud uued asukohad saavad keskuste asemel olema elamupiirkondades ja väiksemates asulates. 

Suuremahulise pakiautomaatide võrgustiku laiendamisega sisuliselt kahekordistub DPD Eesti pakiautomaatide arv.

“Uute pakiautomaatidega oleme võtnud eesmärgiks tulla inimestele võimalikult lähedale,” rääkis DPD Eesti tegevjuht Remo Kirss. Üks eesmärke on, et inimesed ei peaks kauba saamiseks või saatmiseks võtma ette suuremat teekonda.

Automaat tuleb kohtadesse, kus varem pole olnud

DPD Eesti tegevjuht lisas, et DPD pakiautomaadid tulevad nüüd ka paljudesse asulatesse, kus seni on pakiautomaadid üldse puudunud. Uued pakiautomaadid saavad näiteks Avinurme, Võhma, Klooga, Ahja ja veel mitmed asulad. 

Uute pakiautomaatide paigaldamisega alustatakse septembris ning eeldatavalt jõutakse lõpuni märtsiks. Lisaks Eesti sajale uuele pakiautomaadile paigaldatakse kokku 270 pakiautomaati ka Lätis ja Leedus ning projekti koguinvesteering Baltikumis küündib 8 miljoni euroni.  

Esialgsete plaanide kohaselt on uued pakiautomaadid plaanis paigaldada rohkem kui 40 erinevasse valda, millest mitmetes on DPD automaadid seni veel täiesti puudunud. 

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.