Uudis

DPD plaanib üle Eesti väiksematesse kohtadesse püsti panna sada uut pakiautomaati

DPD Eesti pakiautomaat Pärnus.Foto: Shutterstock

Pakifirma DPD plaanib septembrist oma automaatide võrgustikku laiendada ning sihikule võetakse väiksemad asulad ja elamurajoonid.

DPD Eesti tegevjuht Remo Kirss ütles Geeniusele, et praegu veel detailselt öelda ei saa, kuhu automaadid täpselt tulevad. Siht on aga minna just väiksematesse kohtadesse – nii pisematesse asulatesse kui linnade elamupiirkondadesse.

Kokku tahab firma üle Eesti panna püsti sada uut automaati, mis sisuliselt kahekordistab võrgustikku – pärast seda on DPD-l kokku 206 pakiautomaati. Ka Lätti ja Leetu pannakse automaate juurde.

Valmis saab kevadel

Kirss rääkiss, et uute pakiautomaatide paigaldamisega alustatakse septembris ning eeldatavalt jõutakse lõpuni märtsiks.

“Väiksemates asulates pole praegu võimalik inimestel valida erinevate ettevõtete pakiautomaatide vahel ning ka eraisikud ise on üha aktiivsemad omavaheliste pakkide saatmises,” nentis ta.

Kirss lisas, et kuna kõik asukohad pole paigas, siis on võimalik veel kohalikel omavalitsustel ja valdadel DPD-le teada anda, kas ja kus nad sooviksid enda piirkonnas uut pakiautomaati näha.

Esialgsete plaanide kohaselt on uued pakiautomaadid plaanis paigaldada rohkem kui 40 erinevasse valda, millest osades on DPD automaadid seni veel täiesti puudunud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.