Uudis

Eesti inimesed tunglevad kauba komplekteerijateks, laotöölisteks ja kulleriteks

Ladu Kanaari saartel. Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Kõige enam töövõtjate tähelepanu püüdvaks tööpakkumiseks on kerkinud nii Eestis, Lätis kui ka Leedus kauba komplekteerija ametikoht, näitab tööportaalide CVKeskus.ee, CVMarket.lv ja CVMarket.lt statistika. 

Hüppeliselt on kasvanud huvi nii kauba- ja tellimuste komplekteerijate tööpakkumiste kui ka laotööliste ametikohtade vastu, kuhu laekub hetkel kohati sadu kandideerimisavaldusi.

Keskmiselt avaldab komplekteerija tööpakkumisel praegu soovi tööle asumiseks 69 kandideerijat, kuid Tallinnas on näha ka tööpakkumisi rohkem kui 300 kandideerijaga.

“Ka meie sõsarportaalid Lätis ja Leedus kinnitavad, et ka seal kandideeritakse enim just kauba komplekteerijate ametikohtadele,” ütles CVKeskus.ee turundusjuht Henry Auväärt.

Suurenenud on huvi ka laotööliste, tõstukijuhtide, kullerite, e-poe administraatorite ja andmesisestajate ametikohtade vastu – antud tööpakkumistel leidub keskmiselt üle 40 kandideerija, lisas ta.

Auväärt märkis, et tööandjate poolelt on mitmed jaekaubandusketid ja tootmisettevõtted pidanud kiirelt asuma otsima lisatööjõudu oma meeskondadesse, et kasvava nõudlusega toime tulla.

Suurima kandideerijate arvuga tööpakkumised on praegu sellised:

  1. Kauba komplekteerija
  2. Laotöötaja / tõstukijuht
  3. Andmesisestaja
  4. Kuller
  5. E-poe administraator
Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.