Uudis

Eesti otsib pooleks aastaks inimest, kes koordineeriks rahatarkuse teemat kogu riigis

Säästmine.Foto: Pixabay

Kui oled investeerimis- ja säästmisteemadest huvitatud, võib rahandusministeeriumi uus tööpakkumine olla just sulle – nimelt otsitakse parasjagu rahatarkuse riiklikku koordinaatorit.

“Otsime inimest, kelle jaoks rahatarkuse teema on südameasi, kes koordineeriks vastavate võrgustike tööd, algataks ja veaks rahatarkuse projekte ning korraldaks koostöökoosolekuid partneritega,” seisab töökuulutuses.

Töö sisu ongi rahatarkuse teema edendamine. Näiteks käib rahandusministeeriumis praegu lasteaedades rahatarkuse programmi välja töötamine.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Tihti esineb rahatarkuse koordinaator lisaks ka üritustel ning võtab sõna meedias rahatarkuse ja säästmise teemal. Osaleda tuleb ka temaatilises välissuhtluses ning toetada avaliku ja erasektori koostööprojekte.

Praegune tööpakkumine on tähtajaline, inimest otsitakse ainult pooleks aastaks – asendama lapsepuhkusele minevat töötajat.

Nõuetena rahatarkuse riiklikule kooridnaatorile toob ministeerium välja kõrghariduse, mis toetab tegelemist rahatarkuse edendamise valdkonnas, hea esinemisoskuse nii eesti kui inglise keeles, hea aja ja töö juhtimise ning julguse ideid pakkuda ja ellu viia.

Kandidaate otsib rahandusministeerium 12. novembrini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.