Eesti poekett laiendab e-poe teeninduspiirkonda

eCoop on vallutanud peaaegu kogu Põhja-Eesti.Graafika: Coop

Alates maist laiendab eCoop oma senist teeninduspiirkonda ning hakkab toidukauba kojuvedu pakkuma üle kogu Harjumaa, samuti ulatub uus teeninduspiirkond otsapidi Nõva, Rapla ja Tapani. 

Coopi e-kaubanduse juhi Mait Mäesalu sõnul on e-poodide teeninduspiirkonna laienemine vaid aja küsimus ning töö piiride nihutamise nimel käib pidevalt. 

„Kõik e-poed on alates koroonakriisi algusest jõuliselt oma tegevusmahte kasvatanud, kuid strateegiad on olnud erinevad,“ ütles Mäesalu. „eCoopi eesmärk on pakkuda teenust nii, et klient ei peaks maksma suuri lisatasusid, mistõttu ongi alates 30 eurosest ostukorvist kojuvedu tasuta nii Tallinnas, Raplas, Kosel, Tapal kui ka teistes piirkonda jäävates asulates,“ ütles Mäesalu. Seda, kas klient asub teeninduspiirkonnas, saab Mäesalu sõnul kontrollida eCoop.ee lehel.

Kolm aastat tagasi, kui Coop avas esimesed toidukapid Tallinnas, rõhutas Coopi esindaja, et tulevikus võivad toidukapid suurepäraselt asendada toidupoode. Sügisel paigaldatigi esimesed toidukapid Lääne-Harju valla 6 piirkonda ning nüüdseks on toidukappe kokku 14, lisaks Tallinnale ja Lääne-Harjumaale veel Rae vallas, Viimsi vallas ja Saue vallas.

Lisaks Tallinnale, Harjumaale ja ümbritsevatele valdadele pakuvad Coopi piirkondlikud tarbijaühistud e-poe teenust veel Saaremaal, Hiiumaal, Haapsalus, Kilingi-Nõmmel, Vändras ja Jõgeval.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.