Eesti poekett vabastab kliendid kullerite taga ootamisest

Rimi toimetab nüüd oste ka ParcelSea (pildil) ja Cleveroni nutipostkastidesse.Foto: ParcelSea

Juulist saab kõikidest Rimi kauplustest tellida kauba mugavalt koduukse ette isiklikku ParcelSea või Cleveroni nutipostkasti.

“Poes käimine võib täna olla juba üleni digitaalne: võtad oma äpi lahti ja valid salvestatud ostukorvidest, millist seekord tellida, maksad ära ja peatselt on toidud köögis kokkamiseks olemas. Lisaks saab Rimi retseptivalikust ühe klikiga retsepti koostisosad ostukorvi lisada,” räägib Rimi e-poe juht Helen Lednei. “Avasime Rimi e-poe aasta tagasi, enam lihtsamaks ostlemine vist minna ei saa – vali personaalne nutipostkast, kuller, tule ise järgi või tõstame sulle kotid autosse. Meie eesmärk on pakkuda kiiret ja võimalikult mugavat teenust.”

Nii Cleveron kui ka ParcelSea on eramajades elavatele inimestele mõeldes välja arendanud mitme mahutiga nutipostkasti, kust leiab isegi termokambri temperatuuritundlike kaupade lühiajaliseks hoiustamiseks.

“Nutipostkasti eesmärk on teha inimese elu lihtsamaks. Enam ei pea kullerit ootama ega planeerima, millal saab pakiautomaadist läbi käia – nii paki saamine kui saatmine käib su oma ukse eest. Kujutate ette, milline ajavõit see on, kui peale tööd ei pea poest läbi käima või tegema laupäeva hommikut vabaks, sest kahe tunni jooksul lubas kuller tulla,” tutvustab tuleviku postindust ParcelSea äriarendusjuht Tanel Raun. 

Ka Cleveroni tegevjuht Arti Kütt peab personaalsete kodupakiautomaatide põhiliseks võluks ajasäästu. “Kuller paneb asjad sinu kodukappi ja sina võtad asjad välja siis, kui sulle sobib. Või võtab kaubad välja see, kes parasjagu esimesena koju jõuab. Tulevikus ilmselt ongi sellised majapidamislikud tegevused hoopis tehisintellekti kanda. Nii saame kõik juurde väärtuslikku aega, mida veeta sõprade ja perega või tegeleda hobidega.” 

ParcelSeal ja Cleveronil on Eesti peale kokku sadu nutipostkaste, järgmisel aastal samal ajal on see number kindlasti juba kahekordistunud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.