Uudis

Uudne Eesti portaal vahendab kõike koristusest kassihoidmise ja batuudirendini

Kommuuni kaudu koristusteenuse pakkujad Tallinna kandis.kuvatõmmis

Juba mõnda aega on Eestis tegutsenud teenuste vahendamise platvorm Kommuun, kus praeguseks on üleval juba üle 1100 kuulutuse.

Põhimõte on sarnane USA populaarsete teenuste vahendamise portaalidega nagu TaskRabbit või ThumbTack – selle kaudu peaks oma lähikonnast saama leida asjatundja, kes lahendab ära näiteks torumured, aitab lauda kokku panna või näiteks hoopis lapsi hoida.

Eesti portaal rõhutab eriti just kogukonnatunnet ning seda, et naabruskonnast võib abi leida. “Kodus on veeavarii või juuksur hüppab alt? Sinu läheduses võib elada vastavate oskustega naabreid. Kasuta nende abi,” kõlab Kommuuni ametlik teenuse kirjeldus.

Näiteks kodu ja aia kategooriast leiab Kommuuni kaudu teenusepakkujad kõigele koristamisest, muru niitmisest ja korstnapühkimisest kuni raamatupidamise ja kinnisvara vahendamiseni välja.

Ehituse ja remondi all saab aga lisaks abi ka näiteks elektri- ja torutöödega, kodutehnikaküsimuses ning kütte ja ventilatsiooni vallas. Pere ja tervise vallast võib aga leida näiteks lapsehoidja, ürituste korraldamisel abistaja, rätsepa, treeneri või toitlustaja.

Transpordi ja rendi kategoorias saab aga abi kõigega kolimisest ja muudest vedudest tehnika, telkide ja batuutide ja tööriistade rendini.

Kuulutuste arv oleneb valdkonniti väga palju – näiteks koristusteenuse pakkujaid on platvormil kümneid, rätsepi aga vaid kolm.

Paljude kuulutuste juures on ka hinnad olemas – näiteks küsib üks torutööde tegija tunnihinnaks 10 eurot, teine aga 18. Ühtlasi saab kuulutuse juures ka näha, kui palju Kommuuni kasutajaid pakkuja teenuseid kasutada soovitavad.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.