Uudis

Eestlased ostsid soomlastelt firma välja ja kahekordistasid kohe kasumi

Eesti IT-ettevõtte Finestmedia juhi sõnul on 2017. aasta lõpus aset leidnud ettevõtte väljaostmine senistelt Soome osanikelt end igati õigustanud. Esimese iseseisva tegutsemisaasta jooksul suudeti kasvatada käivet 40% ning tegevuskasum pea kahekordistada.

“Oleme võtnud eesmärgi kujundada oma teenusteringi ümber nii, et meie senine roll arenduspartnerina laieneks ning saaksime pakkuda pikaajalistes koostöösuhetes rohkem strateegilist konsultatsiooni,” sõnas Finestmedia juht Priit Penjam.

Kui varem moodustasid Finestmedia käibest umbes 70% avaliku sektori projektid, siis täna tegutseb ettevõte üha rohkem e-kaubanduse suuna edendamisega. Firma ärianalüütikute meeskond kasvas mulle kahekordseks.

“Kaasame ka tulevikus meeskonda üha rohkem tipptasemel ärianalüütikuid ja andmeteaduse eksperte ning vaatame parimate talentide leidmiseks üha julgemalt piiri taha,” ütles Penjam.

Finestmedia on seadnud endale eesmärgi kasvatada ettevõtte ja selle Eesti ja Poola tütarettevõtete käivet tänaselt 4,86 miljonilt eurolt lähima kolme aasta jooksul kahekordseks.

“Usun, et ületame maagilise 10 miljoni euro piiri juba 2021. aastal,” lausus Penjam.

Tänavu võtab Finestmedia juurde kakskümmend kuni kolmkümmend töötajat.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.