Uudis

Ei leia Tallinnas parkimiskohta? Lennujaama parklas saab nüüd autot ka pikka aega hoida

Tallinna lennujaam parkla on praegu päris tühi.Foto: Tallinna Lennujaam / Facebook

Lennujaama parklad on praegu üpristühjad. Seetõttu pakutaksegi inimestele ja ettevõtetele võimalust oma masinaparki pikaajaliselt hoiustada.

“Lennujaama parklates on hetkel tõesti keskmisest rohkem ruumi,” ütles Tallinna lennujaama kommertsteenuste valdkonna juht Eero Pärgmäe Geeniusele.

Kuna Tallinnas ja selle lähiümbruses võib aegaajalt esineda probleeme parkimisvõimalustega, on lennujaam otsustanud pakkuda nii eraisikutele kui ka ettevõtetele võimalust tuua oma masinapark meie parklatesse hoiule.

“Parkimine on võimalik nii avatud parklates kui ka parkimismaja erinevatel korrusel, pakkudes seeläbi võimalusi hoiustada näiteks suuremat hulka autosid väljas või miks mitte mootorrattaid parkimismaja 0-korrusel,” rääkis ta.

Kui palju see maksab, seda Pärgmäe nõus välja ütlema ei olnud. Hinnastatus sõltub konkreetsest soovija vajadusest, kohast ja ajast.

Kui aga on huvi, palub lennujaam ühendust võtta aadressil sales@tll.aero. Pärgmäe lubab, et kõigile huvilistele tehakse personaalne pakkumine tema vajadustest sõltuvalt.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.