Elisa on tühistanud arveid Kanal 2 saatesse “Mängi ja võida” helistamise eest

Hetk, mil "Mängi ja võida" mängijaid pettis jõudis ka tele-eetrisse.Foto: kuvatõmmis

Sideoperaatorile Elisa jäi silma, et võrreldes teiste tasuliste numbritega on kliendid Kanal 2 telemängu “Mängi ja võida” tasulisele numbrile helistanud keskmisest rohkem.

Sellest tulenevalt on Elisa hakanud klientidega ühendust võtma ning on nõustunud mängu tingimustega mitteteadlikutele klientidele tasulisele numbrile helistamise eest raha tagastama.

“Meie jaoks on oluline klientide rahulolu, mistõttu me tõesti ise proaktiivselt võtsime klientidega ühendust, et tekkinud olukorda selgitada, sealhulgas täpsustasime, kas klientide tarbimine oli teadlik, kas nad said täpselt aru mängu reeglitest jne. Klientidele, kellega suheldes tuvastasime, et tarbiti teenust mitteteadlikult aru saamata, et mitte ainult stuudiosse jõudnud, vaid ka üritatud kõne on tasuline, või kui selgus, et teenuse tarbija oli alaealine, krediteerisime arved,” ütles Elisa suhtekorraldusjuht Marika Raiski.

Juulikuus on Elisa märganud, et mängijate arv on oluliselt vähenenud, mis annab märku sellest, et kliendid täna on reeglitest teadlikult ja tarbivad teenust juba teadlikult.

Teenuslepingus “Mängi ja võida” saatega on kirjas, et põhjendatud kliendipretensioonide puhul operator teenuspakkujale tasu üle ei kanna.

Artikli ilmumise hetkeks ei osanud Telia pressiesindaja veel öelda, kas ja kuidas nemad “Mängi ja võida” telemängu osas käituvad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.