Eriolukorra ülevaade: kui kaua on erinevate jaekettide toidukauplused avatud?

Toidukorv.Shutterstock

Eriolukorrast tingituna on tulnud palju muutuseid ja sama kehtib ka jaekettide lahtiolekuaegade kohta. Mitmed toidukauplused on lahtiolekuaegu lühendanud, pikendanud või need tagasi tavapäraseks muutnud, seega teeme keti kaupa selgeks, kaua poed praegu lahti on.

Prisma, Selver ja Grossi Toidukaubad pole eriolukorra ajal kaupluste lahtiolekuaegu muutnud ja seega on nimetatud nelja keti poed lahti tavalistel aegadel.

Coopi puhul on mõned kauplused küll lahtiolekuaegu muutnud, kuid kuna need sõltuvad konkreetsest ühistust, siis on hea mõte vaadata aegu Coopi kodulehelt.

Rimi muutis lahtiolekuaegu algul kolm tundi lühemaks, kuid alates tänasest on kauplused taas tavapärastel aegadel ehk 8:00-22:00 avatud.

Comarketi kaupluseid külastades tasub arvestada, et kauplused on siiski avatud tavapärasest lühemalt, poed avatakse vastavalt kauplusele kell 8:00 või 9:00, kuid kinni lähevad need kell 21:00.

Maxima on valinud aga vastupidise strateegia ning kaupluste lahtiolekuaegu pikendanud. Kõik Maxima poed on nüüd lahti kellaaegadel 9:00-22:00, v.a Kiviõli, Kohtla –Järve, Tamsalu ja Paide kauplused, kus poed suletakse kell 21:00. Lisaks on ööpäevaringselt avatud Maxima Linnamäe ja Haabersti kauplused Tallinnas.

Enamik toidupoode on aga palunud jätta hommikused tunnid kuni kella 11-ni riskirühma kuuluvatele inimestele ostlemiseks, nii kaitseme viirusest kõige enam ohustatud inimesi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.