Uudis

Head uudised väikeasulatele: Luminor ja LHV ühtlustavad pangaautomaatide võrgustikku

Luminor ja LHV ühtlustavad pangaautomaatide võrgustikku, mille eesmärgiks on saavutada teenuse ühtlasem katvus üle Eesti.Foto: Pexels

Luminori ja LHV ühisest pangaautomaatide võrgustikust osa pärineb veel Nordea ja Danske panga aegadest ning seetõttu oli mõnes asukohas automaate liiga tihedalt või isegi topelt. Pangaautomaatide uuendamise ja värskendamise käigus eemaldatakse mõnes kohas liiga tihedalt asetsevad automaadid ja mõnda kohta viiakse automaate juurde. Tähelepanu pööratakse ka väikeasulatele, kus varem automaate polnud. Samuti viiakse igasse maakonda automaadid mis võimaldavad raha sisse ja välja võtta.

Luminori kaartide üksuse juhi Grigori Ilkevitsi sõnul saavad Luminori kliendid juba praegu kasutada LHV valgeid automaate täpselt samadel tingimustel kui Luminori enda triibulisi automaate. „Õige pea toimub ka automaatide välimuses muudatus ja kõik automaadid märgistatakse ühtemoodi. Kuigi töö veel käib, siis Luminori kodulehel kajastame juba uut seisu, kuhu on lisandunud ka n-ö valgete LHV automaatide asukohad,“ selgitas Ilkevits. Lähima sularahaautomaadi asukoha leiate Luminori kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.