Hinnavõrdlus: Bolt avalikustas värsked kullerihinnad ja tegi Woltile silmad ette

Toidutellimise äpp Wolt alustas Eestis tegevust 2016. aastal. Nüüd said nad uue konkurendi.Foto: Bolt/Wolt/montaaž

Oktoobrist sai Bolt Foodi kampaania läbi ja toidukulleri eest peab nüüd teenustasu maksma. Selle tõttu on paslik ette põgusalt ette võtta ka Wolti hinnad ja need Bolti uute tavahindadega kõrvutada.

Bolti klienditoe kodulehel seisab, et Tallinnas kehtib baastasu 0,4 eurot ja üle ühekilomeetrise teekonna puhul hakkab kehtima hind 1 eur/km.

Wolti hinnastamine on Tallinnas järgnev: esimese kilomeetri eest maksad 1,9 eurot ja iga lisandunud 250 meetri pealt maksad 0,5 eurot juurde. Erinevalt Boltist kehtib ka miinimum tellimuse hind, mis on 7 eurot. See tähendab, et kui teed alla 7-eurose tellimuse, pead vahe kinni maksma.

Hinna poolest on selge võitja vähemalt praegu Bolt. Kilomeetrihind tuleb Woltis 2 eurot, Boltis aga 1 euro. Lisaks odavam baastasu (1,9 eurot vs 0,4 eurot).

Mõni reaalne näide

Tellides Balti jaamas asuvast pitsakohast umbes kahe kilomeetri kaugusele Tallinna kesklinna kortermajja, näitab Bolt, et kulleriteenuse eest peab maksma 0,93 eurot. Võrdluseks, et Wolt küsib sama teekonna eest 3,4 eurot.

Vahetame aadressit: Balti jaama pitsakoha jätame samaks, kuid tellime üldse viie kilomeetri kaugusele, Lasnamäe keskpaika. Bolti hind tuleb 4,34 eurot, Woltil 7,9 eurot.

Tellides aga kohe Balti jaama kõrvale, aadressile Kopli 1, tuleb Boltil hind 0,4 eurot ja Woltil 1,9 eurot.

Täiendatud 03.10: Wolt arvutab kaugust linnulennult, Bolt aga kulleri reaalse teekonna järgi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.