Uudis

Hoiatavad näited: sellest Eesti e-poest tellides jääd rahast lihtsalt ilma

E-pood. Foto on illustratiivne.Shutterstock

Tarbijavaidluste komisjoni on viimastel kuudel jõudnud mitu juhtumit seoses Ledkauplus.ee e-poega. Kõigil komisjoni poole pöördunud tarbijatel on sama mure: pood ei tarni kaupa ning samal ajal ei tagastata tehtud tellimuste eest raha.

Ledkauplus.ee paistab tegutsevat ka mitme nime all, firmanimeks on vahepeal Ledkauplus OÜ, siis jällegi Warlock OÜ. Viimase nimega ettevõte on ka tarbijavaidluste komisjoni mustas nimekirjas.

Viimane komisjoni lahendatud juhtum puudutab näiteks detsembris tehtud ostu. “Tarbija tellis Ledkauplus OÜ e-kauplusest kauba ning tasus selle eest koos kättetoimetamise tasuga 44.40 eurot. Kaupa tarbijale üle ei antud ja tema pöördumistele ei vastatud,” seisab tarbijavaidluste komisjoni lahendis.

Pood komisjoni pöördumistele ei vastanud ning otsus tehti tarbija kasuks. Samamoodi lahenes ka teine pöördumine aprillis, kui tekitatud kahju kliendile oli 160 eurot.

Warlock OÜ kohta on viimasel ajal jõudnud komisjoni üks juhtum, muster jällegi sama: tarbija tellis 29 euro eest kaupa, kuid kaupa ei saanud ning raha jäeti tagastamata. Kaks samalaadset lahendit leiab ka 2018. aastast.

Rahageenius pöördus ka kommentaari saamiseks Ledkauplus OÜ poole, kuid pole sealt vastust saanud.

Täiendatud 11:20: Ledkauplus.ee veebileht pole tänasest enam toimiv. Veebisaidile minnes leiab teate, et omanik on veebimajutajale võlgu.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.