Uudis

IKEA Tallinna keskus hakkab ilmet võtma

Tulevane IKEA väljastuskeskus Peterburi teel.Geenius

Tallinna Peterburi teele kerkiv IKEA väljastuskeskus hakkab üha rohkem ilmet võtma – tulevasse keskuse asupaika on juba on paika saanud ka IKEA silt.

Firma ise on seni lakooniliselt teada andnud, et Tallinna väljastuskeskus avatakse sügisel ja õige pea. Küsisime järgi, millal täpselt, ent seda Rootsi kett veel välja öelda ei taha.

“IKEA e-pood ning väljastuspunkt avatakse peagi, kuid täpset kuupäeva ei saa hetkel veel avalikustada. Samuti ei saa veel öelda täpselt ka, mis kuul,” öeldi IKEA-st.

Igatahes tundub, et ettevalmistused on täies hoos. Praegu otsib kodusisustuskaubamaja ka Peterburi tee väljastuspunkti saaliteenindajaid, ametisse saab kandideerida kuni 18. augustini.

Varasemalt on firma otsinud töötajaid enam kui 40 positsioonile logistika, müügi ja klienditeeninduse valdkondades.

Rootsi kodusisustushiid teatas aprilli algul, et avab sel sügisel Eestis e-poe ning rajab Tallinna väljastuspunkti koos näidistesaaliga. Ühtlasi saab Eestist esimene riik, kuhu IKEA siseneb esmalt digitaalselt ja avab enne füüsilise poe olemasolu e-poe, teatas firma toona.

IKEA väljastuspunkt koos näidistesaaliga rajatakse Tallinnasse aadressile Peterburi tee 66. Hoone koguala on 6000 ruutmeetrit, millest 1500 ruutmeetrit on mõeldud väljapanekusaaliks ja planeerimise alaks.

IKEA on Balti riikides avanud seni kaks poodi, neist ühe Vilniuses ja ühe Riias ning lisaks kaks kauba väljastuspunkti Leedus. Ülemaailmselt tegutseb IKEA 50 riigis, kus on avatud üle 400 poe.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.