Uudis

Järjekordne Eesti mööblikauplus tõmbas klientidel naha üle kõrvade

Mööbel. Foto on illustratiivne.Lõuna-Eesti Postimees/Scanpix

Tarbijavaidluste komisjoni on jõudnud mitu juhtumit seoses mööblipoega Hansamööbel (ALV Miltrade OÜ), kust näib, et kliendid pole kauplusest saanud tellitud kaupa olenemata sellest, et nad kauba eest raha maksnud. Samuti on kauplus endale jätnud ette makstud raha ja lubadustest hoolimata pole seda klientidele tagastatud.

Näiteks üks juhtum, kui tarbija tellis antud e-poest juuni lõpus 344 euro eest baaripukid, kuid soovis poole kuu pärast tellimusest taganeda. Pood lubas raha tagastada, kuid polnud seda oktoobris veel teinud.

Või teine kord, kui tarbija tellis poest lamamistooli ja maksis selle eest 89 eurot. Kauplus võttis raha vastu, kuid mõne nädala pärast teatas, et toodet pole laos. Pood lubas raha tagastada, kuid seda ei teinud, mistõttu pidi klient pöörduma tarbijavaidluste komisjoni.

Kolmandal tarbijal oli aga probleem 72 euro eest tellitud tumbaga, mis ei saabunud kohale. Klient nõudis raha tagasi, ent pood seda ei tagastanud.

Kokku on tarbijavaidluste komisjoni otsuseid mööblipoe kahjuks tervelt viis, kus erinevad kliendid poest kaupa ega makstud raha pole saanud. Paistab, et poel algasid mured juunis, sest kõik probleemsed tellimused pärinevad sellest ajast. Hansamööbli esindajad pole vastanud ka tarbijavaidluste komisjoni päringutele.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.