Uudis

Julge samm Maximalt: poekett lööb sadade toodete hinnad püsivalt alla

Maxima alandab püsivalt toodete hindu.Postimees/Scanpix

Maxima kuulutas täna välja oma uue hinnapoliitika, mis tähendab küllaltki suurele hulgale toodetele keskmiselt viiendiku võrra paremat hindu. Lubatakse, et tegemist pole kampaaniaga – valitud tooted saavad odava ostukorvi garantii ja lõppkuupäeva antud põhimõttel pole.

Kokku puudutab säärane hinnaalandus 102 tootekategooriat, kust poekett on omakorda välja valinud välja populaarseimad tooted ja nendele koostöös hankijatega parema hinna teinud. Kui võrrelda samade toodete hindu enne ja pärast hinnaalandust, peaks Maxima esindajate sõnul tulema ostukorv 20 protsenti odavam.

Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkase sõnul on viimasel ajal näha majanduskasvu jahenemist ja seetõttu on ka tarbijate kindlustunne väiksem, seda eriti keskmise ja madalama sissetulekuga inimeste seas. “Nüüd me saame aga enda kliente sellest negatiivsest trendist päästa,” sõnas ta.

Volkas rõhutas, et tegemist pole kampaaniaga: valitud toodetele on ja jääb parima hinna garantii. Ta tõi näiteid, et liiter kilepiima maksab nüüd 39 senti, kilo kartuleid 19 senti ja poolteist liitrit vett samuti 19 senti. “Näitame hindu, mida pole Eestis ammu nähtud,” ütles ta.

Uue hinnaga tooted leiab Maxima poodidest punase hinnasildiga, mille kohal on kollasel taustal silt kirjaga “odava ostukorvi garantii”.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.