Uudis

Karm värk: Pärnu hotell kutsub hotellijuhte elutöö peiesid tähistama

Pärnu vaade ühes Rannahotelliga.Foto: Shutterstock

Pärnu Rannahotell on lükanud käima olenevalt vaatenurgast kas muheda või kurva reklaamikampaania – hotellijuhte, kes on eriolukorra tulemusena raskelt pihta saanud, kutsutakse enda juurde elutöö peiesid pidama.

“Hea hotellijuht! Peale pikki buumiaastaid kurdad avalikult, et elutöö läheb hingusele? Tule pea elutöö peied Rannahotellis,” kutsub hotell lehekuulutuses üles.

Pakutavas paketis sisaldub majutus, piknikukorv – et veeta rahulik päev looduses mõtete kogumiseks -, õhtusöök ning heade aegade meenutamise naps.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Turismiettevõtted, sealhulgas hotellid on eriolukorra ajal tugevalt pihta saanud. Paljud hotelliketid on sellest ka avalikult rääkinud – kas kuulutus mõeldud piltlikustama kehva olukorda või on tegu väikese aasiva sisenaljaga nende pihta, kes meedias aktiivsemalt sõna võtnud, pole päris selge.

Pakkumine on aga igatahes täiesti reaalne – toa eest küsitakse 108 eurot ning tellimuse esitanud hotellijuhile pakutakse seejuures kaptenisviiti.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.