Uudis

Kasutaja kogemus: Millisest e-poest saab tegelikult kilekotivaba kraami?

Barborast (Maxima) tellides pakendiga kokku ei hoita.Foto: Siim Männik

Vahendame rahuloleva lugeja kogemust Tallinnas toidukulleriga kauba tellimisest:

Seekordne tellimus Prismast. Kuigi nendega on alati hea kogemus olnud, siis nii hea pakendivalikuga polegi veel saanud sealt! Olen alati sinna “teade komplekteerijale” lahtrisse kirjutanud, et võimalusel kasutaksid paberkotte või veel parem kui pappkaste, mis niikuinii üle jäävad.

Seni polnud pappkaste veel kohanud . Arvasin, et kullerile on lihtsam järelikult nende paberkottidega toimetada, aga ju siis vahel saab ikka kasti ka .

Ja šampinjonid lahtiselt! Ja mullased kartulid, peedid jm lahtiselt! Mullased kartulid on seni ainsana kilekotis olnud, pestud kartulid lahtiselt.

Alati kirjutan iga köögivilja juurde, et kilekotti ei soovi, samuti komplekteerijale, et palun kilekotte mitte kasutada, enamikule köögiviljadest saab kleepsud otse peale panna ning et mind ei häiri, kui kaup üksteisega “määrdub”). See tekst tuleb mul alati automaatselt juba sinna lahtrisse, hea alati (taas-)kasutada .

Igatahes väga suur kiitus Prismale! Aeg-ajalt olen sunnitud olnud Maximast mõned asjad tellima ja see on täielik teine äärmus – kõik asjad on kilekotis, isegi niigi ükshaaval kiletatud kurgid ja pastinaagid. Püüan sealt enam mitte kunagi tellida, aga kuna Prismas peab 3-4 päeva ootama ja Maximas saab mõnikord paari tunni pärast kätte, siis olen seda viga paar korda teinud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.