Uudis

Keemilise puhastuse kullerteenus: proovitud ja töötab väga hästi

Foto: ekraanitõmmis

Oktoobris hakkas uus idufirma Washi.ee pakkuma keemilise puhastuse kullerteenust. Tegime Geeniuses teineteisest sõltumatult kaks testi ja tulemus on sama: oleme väga rahul.

Kuidas see toimib?

Esmalt pead kokku lugema, mitut seelikut, mantlid ja vaipa soovid puhastada lasta. Kui oled selle info kodulehelt sisestanud, saad valida äraviimise ja tagasitoomise koha ja aja ning sooritada makse. Lihtne ja loogiline. Transpordi aeg on muide väga paindlik: 7-23.

Kui palju maksab?

Kuna testi sooritajateks sattusid mehed, siis vaatasime triiksärgi pesu hinda. Selleks on Washis 4 eurot.

Tundus veidi kallis, aga uurima hakates selgus, et SOLi pesumajades (näiteks 1910. aastal spetsiaalselt selleks ehitatud Maakri tänava juugendhoones) on särgi pesu tõusnud 4,20 peale. Kristiine keskuses teenust pakkuv 1A Clean aga küsib särgi eest 3,50.

Transport on tasuta alates 15-eurosest tellimusest. Sõltuvalt sellest, kui kalli teenusega oled enne harjunud, võib niisiis olla, et Washi ei ole mitte ainult mugavam, vaid ka odavam valik.

Firma asutaja Karin Rand kinnitas ka Geeniusele, et plaanis on arendada välja püsikliendipakkumised.

Hüvasti kile ja seisma jäänud riided

Kuna Washit kasutades ei pea sa riietega mööda poriseid parkimisplatse koperdama, siis kaob ka vajadus ühekordsete kilede järele. Kuller tuleb oma ümbrisega ja saad riided otse kappi tõsta. Vanad traatpuud võetakse ka vastu.

Eriti tore on see, et kuller võtab kaasa ka kappi seisma jäänud riided, mida oled ammu mõelnud heategevuseks annetada.

Värske idufirmana osaleb Washi sel aastal Ajujahi konkursil ja on juba pääsenud 30 parema hulka.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.