Uudis

Keskuse juht vastab: miks on Eesti ostukeskustes kanda kinnitanud tüütud müügimehed?

Müügimees.Pixabay

Kellel poleks juhtunud tüütut olukorda, kui kaubanduskeskuses satub ostlemisteekonna peale mõne sideoperaatori või panga müügimees ja hakkab sulle uut paketti või pensionifondi pähe määrima. Tavaliselt ei aita ka “ei” ütlemine ning jutt müügimehe suust jätkub.

Citycon Eesti ehk Rocca al Mare ja Kristiine keskuse juht Linda Eichler selgitas suures intervjuus Rahageeniusele, miks kaubanduskeskustes müügimehed olema peavad.

“Aktiivne müük on ühe kaubanduskeskuse igapäevaelu osa,” põhjendas Eichler. “See on puhtalt selle pärast, et kaubanduskeskustes käib palju inimesi läbi.”

Ta lisas, Citycon on müügimeestele seadnud konkreetsed reeglid: inimesi ei tohi segada ja on kindlaks määratud konkreetsed asukohad, kus müüki läbi viia võib.

Lisaks lubas Eichler, et kui müügimeeste osas klientidelt kaebuseid tuleb, siis nendega kindlasti tegeletakse.

Kui näiteks müügimees eitavat vastust ei aktsepteeri ja klient sellest Cityconile teada annab, kas siis sellega ka tegeletakse? Eichler vastas, et see info jõuaks kindlasti läbi keskuste haldaja ettevõtteni, kes kaubanduskeskusesse müügimehed toonud on.

Loe Rahageeniuse intervjuud Eichleriga siit, kust muuhulgas selgub Rocca al Mare keskuse ambitsioonikas laienemisplaan (keskusesse tulevad näiteks korterid ja kool) ning see, et Kristiine keskusesse seitsmest uuest toidukohast võib üks olla isegi KFC.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.