Uudis

Klientidele võlgu jäänud tuntud Eesti mööblikauplus pani poe päevapealt kinni

Mööbel. Foto on illustratiivne.Lõuna-Eesti Postimees/Scanpix

Veebipood Hansamööbel, mille nimi suvel võlgade pärast korduvalt tarbijavaidluste komisjoni eest läbi käis, pani nüüd uksed kinni. Mööbli eest maksnud inimesed teadaolevalt raha tagasi saanud pole.

Rahageenius kirjutas poolteist kuud tagasi, et komisjoni ette on jõudnud mitu juhtumit, kus inimesed on Hansamööbli poest kaupa tellinud ning selle eest ka maksnud, ent tooteid mitte kätte saanud.

Tarbijavaidluste komisjon tegi rea otsuseid klientide kasuks, ent sellest suuremat kasu polnud – kliendid küsisid poelt saamata kauba eest ka raha tagasi, ent seda ei tulnud.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Nüüd tundub, et mööblipood on tegevuse jäädavalt lõpetanud. Hansamööbli koduleht on veebist täiesti kadunud.

Ka poodi opereeriv firma, mis enne tegutses ALV Miltrade nime all, kannab nüüd äriregistris Aggrey Numamono nime ning on liikunud firmade likvideerija Raul Pindi omandusse.

Hea lugeja! Kui sul on kogemusi Hansamööbli e-poest kätte saamata jäänud kaubaga – või kui Hansamööbel on sulle hiljuti raha tagastanud -, anna meile enda kogemusest teada aadressil vihje@geenius.ee!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.