Kodumaine pank lisas pangakaartide reisikindlustusele lisakaitse koroonariskide vastu

LHV Platinum-krediitkaart.Foto: LHV

1. maist kuni käesoleva aasta 31. oktoobrini sisaldab LHV privaatpanganduse Platinum-kaardiga ja privaatpanganduse kaardiga kaasa tulev reisikindlustus ka COVID-19 lisakaitset, mis võimaldab kaardiomanikel ja nende kaaslastel muretumalt reisida.

Lisakaitse tähendab, et kui järgneval kuuel kuul jääb kliendi plaanitud reis ära või katkeb viiruse nakkustõrjemeetmetest põhjustatud eneseisolatsiooni tõttu, hüvitab kindlustus juhtumiga tekkinud kulud kuni 2000 euro ulatuses. Kaitse kehtib ka juhul, kui kliendi reisikaaslane on sunnitud arsti otsusel jääma eneseisolatsiooni. Samuti hüvitab kindlustus välisriigis COVID-19 meditsiiniabi kulud kuni 700 000 euro ulatuses.

Koroonaviiruse leviku ajal on reisimine olnud kõigile ebamugav, kuna ebakindlust on tekitanud nii reisipiirangud, rohked lendude ja lennuaegade muudatused, aga ka haigestumisriskiga seotud probleemid. Reisikindlustuse COVID-19 lisakaitse võimaldab eelkõige haigestumisega või eneseisolatsiooni jäämisega seotud ebakindlust vähendada ja seega muretumalt reisiplaane teha.

Kindlustuskaitse ei laiene juhtumitele, mis on seotud nakkustõrjemeetmetest tulenevate puudulike reisidokumentidega või muude reisikorralduslike küsimustega. Näiteks kui klienti ei lasta riiki negatiivse koroonatesti puudumise tõttu. Kindlustuskaitse ei laiene ka juhtumitele, kui tõrge tekib seoses riigipiiride sulgemisega.

 LHV Platinum-kaardi ja privaatpanganduse kaardi saavad endale tellida LHV Panga privaatpanganduse kliendid. Kaartidega käib kaasas nii laia kaitsega reisikindlustus kogu perele, ostukindlustus, Priority Pass kui ka Estravel Platinum Club liikmelisus. Kindlustust kaartidele pakub LHV Kindlustus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.