Uudis

Kontoritöötajale tuttav kohvifirma saab uue omaniku, ostjaks on teine tuntud tegija

Kas Eestis tegutsevat kontorikohvi firmat ühinevad.Foto: Shutterstock

Baltimaade suurim kohvifirma Coffee Address andis teada, et ostab ära siinse ettevõtte 7Kohvipoissi, mis varustab kohvi ja masinatega väga paljusid Eesti kontoreid.

Firma juht ja asutaja Vallo Tonsiver ütles, et tehingu tulemusena saab optimeerida ettevõtte tegevusi ning muuta firma äri ja teenindust tõhusamaks.

7Kohvipoissi on Eesti turul olnud viisteist aastat. Nende müüdavad masinad on tuttavad ilmselt paljudele kontoritöötajatele, ehkki seadmeid müüakse ka tavainimestele. Lisaks masinatele tegeleb firma muidugi ka kohvi müümisega.

Ära ostab konkurent

Ostja Coffee Address kuulub investeerimisfirmale BaltCap. Ka nemad pakuvad kontori- ja automaadikohvi, igapäevaselt enam kui 250 000 tassi jagu.

Eestis kuulub ettevõttele firma nimega Vending Automaadid, ehkki tegutsetakse siiski Coffee Addressi nime all. Kaup, mida pakutakse, on sarnane – masinad ja kohv.

7Kohvipoissi otsustati ära osta seetõttu, et turg areneb kiiresti ning tehing võimaldab paremini ära kasutada ärivõimalusi, mida praegune turuolukord pakub, selgitas Coffee Addressi esindaja Viktorija Meiksane.

Ka tema lubas, et klientidele saab nüüd pakkuda paremat teenindust ning väärtuspakkumist.

Kui kummagi firma nimi midagi ei ütle, siis 7Kohvipossi müüb näiteks edasi selliseid Jura, Zeni ja Saeco masinaid:

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.