Uudis

Kui palju spordiklubi liikmed päriselt trennis käivad ja kas uusaastal on buum?

MyFitnessi spordiklubi Rocca al Mares.Foto: Shutterstock

Populaarne spordiklubide kett MyFitness andis täna teada, et neil on täitunud 100 000 kliendi piir. Uurisime järgi, kui palju neist ka päriselt aktiivselt trennis käivad – näiteks korra nädalas.

“Saan öelda niipalju, et meie niinimetatud keskmine klubiliige käib MyFitnessis trennis rohkem kui üks kord nädalas,” ütles MyFitness Grupi turundusjuht Marika Mäsak Geeniusele. Ühtlasi kinnitas ta, et suurem hulk klubiga liitunutest saab ja jääb regulaarseks treenijaks.

Tihti räägitakse nii Eestis kui maailmas meedias tihti sellest, et spordiklubidega kipuvad inimesed liituma uue aasta järel, et lubadusi täita, aeg-ajalt käiakse alguses ka kohal, aga lõpuks kipub asi ära vajuma. Kui palju selles tõtt on?

“Meie klubides on üks liitumiste selge kõrghooaeg sügis, mil peale suvepuhkusi taastub nii-öelda tavapärane elurütm,” ütles Mäsak.

Teine kõrgpunkt on aga tõesti aasta algusest varakevadeni, mil saabuvad klubidesse uusaastalubaduse andjad või need, kes soovivad veel nö rannahooajaks kiiret vormi saavutada.

“Aga veelkord, MyFitnessis oleme suutnud enamuse liitunutest muuta regulaarseteks treenijateks. Oleme aastaid selle nimel tööd teinud ja täna võib väita, et MyFitnessi liige on reeglina väga terviseteadlik, motiveeritud ja oma treeninguid vastavalt ilmale või hooajale pooleli ei jäta,” rääkis MyFitnessi turundusjuht.

Eestlastele kuuluv MyFitness teatas täna, et ettevõtte klientide arv Baltikumis ületas 100 000 inimese piiri. Keti juhi Erkki Torni sõnul on kliendiarvu hüppelise kasvu taga uute spordiklubide avamine Eestis ning Leedus Gym+ keti omandamine.

Praeguseks on Baltimaades kokku 48 MyFitness spordiklubi, mille tänavuseks käibeks prognoosib ettevõte 36 miljonit eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.