Lääne-Harju valla elanikud saavad edaspidi ülisoodsalt rongiga sõita

Elroni rong.Foto: Scanpix

Alates detsembrist saavad rahvastikuregistrijärgsed Lääne-Harju valla elanikud sõita Elroni läänesuuna rongidega soodsamalt.

Koguni 60% vallapoolse hinnasoodustuse saavad Paldiskis, Kloogal, Vasalemmas ja mujal Lääne-Harju vallas elavad rongiga reisijad, sõltumata, kas kasutatakse täispiletit või sooduspiletit.

Sõidusoodustuse saamiseks on vajalik rongi kaasa võtta isikustatud Ühiskaart ja isikut tõendav dokument, teatas Elron.

“Lääne-Harju elanike seas on rongisõit ülimalt populaarne. Igapäevaselt on palju pendelreisijad, kelle töö- või koolikoht on pealinnas, kuid kodu meie vallas. Selleks, et muuta elanikele rongisõit veelgi kättesaadavamaks, otsustas vald alustada rongipiletite kompenseerimist,” ütles Lääne-Harju vallavanem Jaanus Saat.

Soodus kehtib nii täiskasvanutele, lastele kui eakatele

Elroni müügi- ja arendusjuhi Ronnie Kongo sõnul hakkab soodustus kehtima kõikidele üksikpiletitele Läänesuunal I-IV tsoonis. See kehtib nii täispiletiga sõitjatele kui ka õpilastele, eakatele ja teistele soodustingimustel sõitjatele.

Elroni ja Lääne-Harju valla vahel sõlmitud leping tähendab seda, et näiteks Paldiskist või Vasalemmast Tallinnasse maksab täispilet Lääne-Harju elanikule edaspidi 1,40 eurot, ilma soodustuseta on piletihind 3,40€.

Kongo täiendas, et perioodipiletitega võib sõita ka teistel suundadel. “Perioodipileteid hakkab alates detsembri esimesest nädalast saama osta pilet.ee veebilehelt, nagu ka teiste omavalitsuse poolt pakutavate soodustuste puhul,” rõhutas Kongo.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.