Uudis

Lääne-Harju valla elanikud saavad edaspidi ülisoodsalt rongiga sõita

Elroni rong.Foto: Scanpix

Alates detsembrist saavad rahvastikuregistrijärgsed Lääne-Harju valla elanikud sõita Elroni läänesuuna rongidega soodsamalt.

Koguni 60% vallapoolse hinnasoodustuse saavad Paldiskis, Kloogal, Vasalemmas ja mujal Lääne-Harju vallas elavad rongiga reisijad, sõltumata, kas kasutatakse täispiletit või sooduspiletit.

Sõidusoodustuse saamiseks on vajalik rongi kaasa võtta isikustatud Ühiskaart ja isikut tõendav dokument, teatas Elron.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

“Lääne-Harju elanike seas on rongisõit ülimalt populaarne. Igapäevaselt on palju pendelreisijad, kelle töö- või koolikoht on pealinnas, kuid kodu meie vallas. Selleks, et muuta elanikele rongisõit veelgi kättesaadavamaks, otsustas vald alustada rongipiletite kompenseerimist,” ütles Lääne-Harju vallavanem Jaanus Saat.

Soodus kehtib nii täiskasvanutele, lastele kui eakatele

Elroni müügi- ja arendusjuhi Ronnie Kongo sõnul hakkab soodustus kehtima kõikidele üksikpiletitele Läänesuunal I-IV tsoonis. See kehtib nii täispiletiga sõitjatele kui ka õpilastele, eakatele ja teistele soodustingimustel sõitjatele.

Elroni ja Lääne-Harju valla vahel sõlmitud leping tähendab seda, et näiteks Paldiskist või Vasalemmast Tallinnasse maksab täispilet Lääne-Harju elanikule edaspidi 1,40 eurot, ilma soodustuseta on piletihind 3,40€.

Kongo täiendas, et perioodipiletitega võib sõita ka teistel suundadel. “Perioodipileteid hakkab alates detsembri esimesest nädalast saama osta pilet.ee veebilehelt, nagu ka teiste omavalitsuse poolt pakutavate soodustuste puhul,” rõhutas Kongo.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.