LHV tuli turule reisikindlustusega

LHV pakub reisikindlustust üksikreisile, korduvreisile kui ka pangakaartide lisana.Foto: Canva

Eesti kapitalil põhinev LHV Kindlustus tõi uue tootena turule reisikindlustuse ja alustab selle pakkumist kõigile Eesti elanikele ja ettevõtetele. Kindlustuse pakkumine on sarnane ka teiste pankade pakkumisega, kus reisikindlustus on kaasas automaatselt teatud tüüpi pangakaartidega ning seda saab eraldi, vastavalt oma vajadustele, sõlmida.

LHV pakub reisikindlustusena kahte tüüpi kindlustust – üksikreisikindlustus on valik üheks konkreetseks reisiks, korduvreisikindlustus aga juhul, kui klient külastab välisriike rohkem kui korra aastas. Muuhulgas sisaldab reisikindlustuse toode lisakaitsena ka COVID-19 kaitset ning mitmeid valikuid spordi ja harrastustega seotud riskide maandamiseks, teatas LHV.

“Pidasime reisikindlustust arendades silmas lihtsust, et vajalike kindlustuskaitsete valik oleks igale kliendile võimalikult mugav. Parima lahenduseni aitab kliendil jõuda värskelt valminud reisikindlustuse kalkulaator,” ütles LHV Kindlustuse juhatuse esimees Jaanus Seppa.

Novembrist on COVID-19 kaitse nii kuld- kui platinumkaartidel

Alates maikuust on LHV pakkunud COVID-19 kaitset kõikidele Platinum-kaartidele ning alates novembrist on lisandunud kaitse ka automaatselt LHV kuldkaartidele. Ka teiste pankade teatud tüüpi pangakaartidega kaasneb reisikindlustus ning esimeste seas olid Swedbanki kaardid, kus on COVID-19 lisakaitse samuti reisikindlustuse tingimustes olemas.

Juba varasemalt pakkus AS LHV Kindlustus klientidele kodukindlustust, liikluskindlustust, kaskokindlustust, seadme- ja pikendatud garantii kindlustust. Reisikindlustuse lisandumisega on kaetud enamik kahjukindlustusturu teenustest. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.