Lidl liigub üha lähemale. “Pole saladus, et oleme peagi Eestis oma esimesi poode avamas”

Lidli supermarket Pariisi lähistel.Foto: AP Photo/Michel Euler

Lidl otsib väga aktiivselt enda Eesti üksusesse töötajaid ja ehkki kuupäevi ikka välja ei öelda, on firma oma eestikeelsel kodulehel must valgel kirja pannud, et poed tulevad ja õige pea.

Koduleht on tegelikult üldise tekstiga püsti olnud juba eelmise aasta lõpust, ent viimasel ajal on sinna tekkinud uusi materjale, töökuulutusi ja ettevõtte kirjeldust.

“Ei ole saladus, et Lidl on peagi Eestis oma esimesi poode avamas ning Sul on võimalus osa saada esimeste kaupluste avamistest. Sinu töökoht saab olema värske ja uus – tööruumid, varustus, seadmed ja tööriietus,” seisab kodulehe töökuulutuste jaotises.

Ka ettevõtet tutvustava teksti juures rõhutatakse, et Lidlil 32 riigis üle 10 000 kaupluse ja 160 logistikakeskuse ning kett on peagi avamas oma esimesi poode ka Eestis.

Meedias on varem kirjutatud, et Lidl rajab Tallinnasse viis kuni kuus kauplust, millest suur osa on juba ehitusload saanud. Üsna kindlasti tulevad kauplused ka Tartusse, Pärnusse ja Narva, võib-olla mujalegi.

Praeguseks on kindlalt teada ühe Lidli poe valmimistähtaeg – Tartusse Kalda teele uue kaupluse ehitamiseks on Nordeconil tähtaeg 2021. aasta juulikuu ning maksab umbes 3 miljonit ilma käibemaksuta.

Ka Pärnu linnavalitsuse ehitusloa järgi Riia maantee 106 kinnistule Lidli kaupluse ehitamiseks peaks nii kauplus kui Suur-Jõe tänavat Papiniidu tänavaga ühendav tänavalõik valmis saama hiljemalt 2021. aasta 1. juuliks.

Praegu otsib Lidl Eestis peamiselt inimesi administratsiooni. Tööd saavad näiteks avalike suhete spetsialist, veebiturunduse assistent, graafiline disainer ning sotsiaalmeedia spetsialist — ehk selline rahvas, keda läheb vaja siis, kui turundusplaanid juba tekkima hakkavad.

Lisaks võtab odavkett palgale tööõigusjuristi, raamatupidaja ning tarneahela tiimi nii juhi kui ka nooremkonsultandi.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.