Lidl otsib Eestis juba turundusinimesi, aga avamisaega ei öelda ikka välja

Lidli supermarket Pariisi lähistel.Foto: AP Photo/Michel Euler

Lidl on juba pikemat aega Eesti üksusesse inimesi otsinud, ent nüüd on järjekord jõudnud juba turundusinimeste kätte.

Näiteks saab tööd graafiline disainer, kelle töö oleks kaasa lüüa turundusmeedia loomisel – nöiteks kujundataks kliendiajakirju, veebilehte, ajalehekuulutusi, reklaamtahvleid ja müügikohti – eeskujuks muidugi Lidli brändiraamat. Saab ka oma disainimustandeid ja ideid ette valmistada.

Sellel kohal on vaja haridust graafilise disainerina, kaht aastat professionaalset kogemust, eesti ja inglise keele oskust – vene ja saksa keele oskamine on lisaboonus – ning Adobe Creative Cloudi head tundmist. Samuti on vaja kuni 3 kuud välismaal väljaõppel viibida.

Turundusosakonnas saavad veel tööd veebiturunduse spetsialist ning copywriter. Mõlemas ametis nõutakse samuti kaht aastat töökogemust ning erialast haridust, samuti valmidust kolm kuud välismaal koolitusel viibida.

Ehkki turundusmeeskonna palkamine viitaks justkui, nagu oleks Lidli avamine üha lähemal, ei ole firma ikka valmis välja ütlema, millal täpselt Eestis alustatakse.

Praeguseks on isegi teada ühe Lidli poe valmimistähtaeg – Tartusse Kalda teele uue kaupluse ehitamiseks on Nordeconil tähtaeg 2021. aasta juulikuu ning maksab umbes 3 miljonit ilma käibemaksuta.

Paeguseks tundub on sisuliselt kindel, et varem või hiljem on odavkett Eestisse tulemas. Mitmes Eesti linnas on ketil juba olemas kinnistud ning nii mõneski kohas ka ehitusload.
Tööportaalides on Lidlil viimastel kuudel olnud omajagu töökuulutusi.

Mõned ametid, mida täitma oldi lähikuudel inimesi otsimas, ent mille konkurss on praeguseks peatanud, on näiteks praegu otsib pood sisekommunikatsiooni juhti, poejuhataja asetäitjat Tallinna, värbajat, pidajat ja sisseostu assistenti.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.