Uudis

Lillepoed avasid uksed, kuid soovitavad kasutada kullerteenust

Kaubanduskeskused kardavad emadepäeva eel tunglemist lillepoodides.Foto: Shutterstock

Tänasest leevenesid paljud koroonaviirusest tingitud piirangud, muu hulgas said taas uksed avada kaubanduskeskustes asuvad poed.

„Ootame väga taas külastajaid, kuid saame kogu keskusega aru, et viirus pole veel taandunud ja teeme omalt poolt kõik, et inimestel oleks meie juures ohutu,“ ütles Tallinnas asuva Solarise keskuse turundusjuht Kristin Lepikson. 

„Lisaks valitsuse 2+2 ja maskikandmise nõuetele oleme läbi mõelnud, kuidas inimesi keskuses paremini hajutada. Kuna poed avanesid veidi enne emadepäeva, mis on igal aastal meie keskusesse – ja eriti lillepoodidesse – palju rahvast toonud, kutsume inimesi üles sel aastal lilli ja kingitusi kulleriga ette tellima,“ rääkis Lepikson.

Lilled saab ära tellida juba enne emadepäeva ning lisaks võib lillepoodi viia mõne enda ostetud kingituse, mille kuller samuti kohale toimetab. Solari lisab igale saadetisele ka kommikarbi.

„Loodame, et see aitab hajutada pühapäevaseid rahvamasse ning annab võimaluse emasid ja vanaemasid ohutult meeles pidada,“ ütles Lepikson.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.