Uudis

Linnamäe tegi oma äriimpeeriumis suured muudatused. Pikaaegne juht lahkub ametist

Margus Linnamäe (vasakul) ja tema omanduses oleva UP Investi juhatuse senine liige Sven NuutmannFoto SILLE ANNUK POSTIMEES / Scanpix

Margus Linnamäe tegi oma äriimpeeriumis ümberkorraldusi. Muuhulgas tuleb välja, et tema investeerimisfirma UP Invest pikaaegne juht Sven Nuutmann lahkub mujale ning alustab ilmselt ise ettevõtlusega.

Esiteks tegi Linnamäe ärilised muudatused – senine investeerimisfirma UP Invest liitus Linnamäe valdusfirmaga MM Grupp ning jätkabki MM Grupi nime all.

Ühtlasi anti teada, et Nuutmann on otsustanud ettevõttest lahkuda ning võtta vastu uued väljakutsed väljaspool kontserni. Geeniusel ei õnnestunud teda esmaspäeva pärastlõunal tabada.

Linnamäele kuuluva uudisteagentuuri BNS vahendusel ütles Nuutmann, et Postimees Grupis ja UP Investis veedetud aastad on olnud ääretult huvitavad ja tehtud on suuri asju.

“Nüüd aga soovin võtta pikema puhkuse, et tuleval aastal olla taas avatud uutele ettevõtmistele,” ütles Nuutmann, vihjates, et soov on jätkata ettevõtluses omaniku positsioonilt.

Kolmeliikmelisena jätkavasse MM Grupp OÜ juhatusse kuuluvad esimehena Margus Linnamäe ja liikmetena Kristel Volver ja Margus Kähri. See tähendab, et Linnamäe juhib oma ärisid nüüd juhatuse esimehena.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.