Uudis

Luminor vastab kliendi kriitikale: hakkame iga kuu uusi teenuseid välja tooma

Geeniuse toimetaja Tarmo Tähepõld jagas pikaajalise kliendina oma kogemusi Luminoriga – aegunud veebiteenustest selleni välja, et hiljuti esitatud laenutaotlus jäi lihtsalt toppama.

Pank lubas Geeniusele antud kommentaaris omalt poolt, et varsti hakkab pangas tulema palju uuendusi, peagi saab taas mobiilirakendust kasutada ning sel aastal ka välkmakseid teha.

Luminori Eesti jaepanganduse juht Tanel Rebane ütles , et klientide rahulolu on tähtis ning nende tagasiside seega väga oluline. Positiivsed kommentaarid teevad rõõmu, kriitika aga annab võimaluse asju paremaks muuta.

“On tõsi, et Luminor on läbi viinud mitmeid suuri muudatusi – ikka selleks, et pakkuda klientidele paremat. Kuid nagu suurte muutustega ikka, kaasneb nendega tihtipeale ka ebamugavusi,” ütles ta. Uus vajab harjumist, lisaks ka tehnilist settimist, mis võib omakorda teenuste sujuvuses tõrkeid põhjustada.

“Nüüd, kui oleme läinud üle uuele pangasüsteemile ning andnud oma klientide käsutusse uue internetipanga, on uute tehnoloogiliste lahenduste pakkumiseks vajalik suur ja oluline samm tehtud. Uuendusi hakkame oma klientidele pakkuma pea igakuiselt ning juba lähiajal saame tutvustada ka meie mobiilirakendust. Sel aastal jõuab meie klientideni ka välkmakse võimalus,” lubas Rebane.

Mis puudutab meie viibinud vastust laenutaotlusele, siis võttis pank seda infot täie tõsidusega ning on praeguseks kliendiga ka ühendust võtnud. “Palume siinkohal veelkord vabandust,” ütles Luminori Eesti jaepanganduse juht.

Loe Luminori pikaajalise kliendi muresid pangaga siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.